Dusas.lv | vannasistaba – tā ir galvenā telpa mājoklī

Mēs ticam, ka vannasistaba – tā ir galvenā telpa mājoklī, jo ļauj mums justies vispatiesākajiem.

Darba laiks:

Lai mēs varētu 100% laiku veltīt tieši jums, iesakam pirms vizītes, ar mums sazināties, un vienoties par precīzu apmeklējuma laiku darba dienās, un brīvdienās.    Telefona numurs:  +371 22495555

T.: +371 22495555
E-pasts: info@dusas.lv

Rekvizīti: SIA OZ MANAGEMENT

PVN Nr. LV40103597310
Reg. Nr: 40103597310
Juridiskā adrese:  Gaujas iela 49-13, Mārupe LV-2167

 

Vannasistaba ir vieta, kur atgūt spēkus un enerģiju laikā, kad aizvien vairāk cilvēku domā, kā dzīvot lēnāk, un meklē iespējas mājas relaksācijai veltīt vairāk uzmanības. Likumsakarīgi – vannasistaba iemantojusi jaunu statusu mūsu ikdienā un attiecīgi arī tiek novērtēta – tā bieži vien vairs nav pat noslēgta telpa, bet atvērta istaba, kombinēta ar guļamistabu.
Augot vannaistabas funkcionālajai un emocionālajai vērtībai, plešas tās kvadratūrā, un bieži vien vairs nepastāv izvēle – vannu vai dušu? Abas! Un tomēr – ko tieši izvēlēties? Kādas ir katra santehnikas ražotāja priekšrocības? Kā izplānot un iekārtot vannasistabu? Tik daudz variantu, ka bez profesionālas konsultācijas viegli apjukt. Ideālākais variants šajā situācijā – doties uz salonu un tur, uzklausot ieteikumus un apskatot sortimentu,  veikt pārdomātu izvēli, kas atbildīs gan jūsu praktiskajām, gan estētiskajām vajadzībām.

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar santehnikas mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību, un  sadarbojamies ar būvkompānijām, dizaineriem, arhitektiem un gala patērētājiem. Salonā varēsiet konsultēties pie kompetentiem speciālistiem. Veicam arī izvēlētās preces piegādi, uzstādīšanu un objektu tāmēšanu visā valsts teritorijā. Esam oficiālie izplatītāji zīmoliem Polimat, Namaste baths, Schonberg un NewTrendy.  Piedāvājam stikla sienas, stikla margas, stikla fasādes, dušas sieniņas, HPL starpsienas, vannas un protams montāžu visam piedāvātajam sortimentam.

Share This